Testosteron Spalacze Tłuszczu - Portal Dla Akywnych - www.steroid.pl

Testosteron Spalacze Tłuszczu

Rynek usług dla kulturystów

Nieco zapomniana do niedawna kulturystyka powoli wychodzi z cienia i staje się coraz popularniejszym sportem i hobby dla wielu Polaków. Co ciekawe jej walory doceniają nie tylko mężczyźni ale też coraz częściej kobiety, które widzą w kulturystyce możliwość zbudowania zdrowej i atrakcyjnej sylwetki. Wraz z wzrostem popularności kulturystyki rośnie też rynek produktów z nią związanych na którym prym wiodą preparaty na podniesienie masy oraz odżywki na spalanie tkanki tłuszczowej.

Poniższy ranking został przygotowany stworzony przez radę merytoryczną naszego portalu w skład w której wchodzą dietetyk, lekarz i oraz trener personalny. Zebraliśmy wszystkie uwagi i wskazówki, czego dziełem jest ranking poniżej. Najwyższa ocena to 5, wynik jest średnią arytmetyczną naszych ekspertów. Wszystkie tabletki są bezpieczne i dopuszczone do obrotu na rynkach UE. Ciekawi profesjonalnego zestawienia? Zapraszamy poniżej!

#1 Somatodrol

Ocena ekspertów: 4.9

Somatodrol zawiera składniki, które są efektywnymi prekursorami testosteronu i hormonu wzrostu. Suplementacja tym uniwersalnym preparatem pozwala zwiększyć poziom testosteronu o 30 %. Co niezmiernie ważne, szczególnie dla sportowców zawodowych, którzy są poddawani testom antydopingowym to w pełni dozwolone, naturalne substancje. Odżywki na masę czy też odżywki na rzeźbę są często kłopotliwe w użyciu. To zwykle forma proszku, który należy rozrobić z wodą lub innym płynem, często o trudnym do zaakceptowania smaku i zapachu. Somatodrol jest w formie gotowych do połknięcia wygodnych kapsułek i jego regularne stosowanie nie nastręcza najmniejszych problemów. Sprawdź teraz Aktualne Promocje na Somatodrol.

Jeśli zastanawiasz się jak zwiększyć testosteron, który efektywnie wspomaga procesy anaboliczne Somatodrol jest odpowiednim produktem. W skład Somatodrolu wchodzą aminokwasy, które wspierają organizm w produkcji naturalnego testosteronu oraz HGH. Dokładnie jest to beta-alanina i arginina w odpowiednich proporcjach w unikalnej formule GRTH Factor. Formuła ta wspiera więc budowę masy mięśniowej. Ponadto pośrednio znacznie poprawia efektywność treningu. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że przyspiesza potreningową regenerację. Szczegółowy opis Somatodrol’u i jego składu znajdziecie tutaj.

Najlepszą zachętą do stosowania suplementu na masę Somatodrol może być rekomendacja Krzysztofa Piekarza, złotego medalisty debiutów 2014 PZKFiTS w kategorii 90+. Miał on możliwość przetestowania preparatu zanim trafił on na rynek. Jak sam podkreśla, chociaż liczył się przed startem z ciężką pracą i odpowiednią dietą to zdawał sobie sprawę, że potrzebuje dodatkowego wsparcia – cała rozmowa z Krzysztofem piekarzem na stronie producenta. Sprawdź opinie i efekty stosowania stronie producenta.

#2 Probolan 50

Ocena ekspertów: 4.7

Probolan 50 składa się w stu procentach z naturalnych i w pełni bezpiecznych składników, które można też znaleźć w innych preparatach. Skąd więc tak niezwykła, spektakularna skuteczność Probolanu w stosunku do innych, podobnych stymulatorów testosteronu? Cały sekret tkwi w unikalnych, pieczołowicie opracowanych proporcjach, które są pilnie strzeżoną tajemnicą producenta. Dzięki tej unikalnej, starannie opracowanej na podstawie badań formule można w naturalny sposób podnieść poziom testosteronu o 400 procent. Pozwala to na błyskawiczne (pierwsze efekty są odczuwalne już po 48 godzinach) osiągnięcie imponującej muskulatury i pozbycie się przykrywającego ją tłuszczu, co jest częstą zmorą kulturystów amatorów i profesjonalistów w fazie budowy masy. Sprawdź teraz Aktualne Promocje na Probolan 50.

Warto podkreślić, że w odróżnieniu od wielu innych preparatów na wzrost mięśni, szczególnie sterydów – Probolan 50 nie wykazuje negatywnego wpływu na potencje. Jest dokładnie odwrotnie, stosowanie Probolanu zwiększa aktywność i możliwości seksualne. Probolan 50 jest także wolny od innych skutków ubocznych preparatów stymulujących poziom testosteronu jak wypadanie włosów, trądzik, ginekomastia oraz wspominane już zaburzenia funkcji seksualnych. Co niemniej ważne Probolan nie wchodzi w silne reakcje z innymi substancjami na przykład z alkoholem, więc korzystanie z umiarem z uroków życia towarzyskiego jest podczas przyjmowania preparatu jak najbardziej możliwe. Szczegółowy opis Probolan 50 i jego składu znajdziecie tutaj.

Probolan 50 to tabletki, które zostały stworzone w 100% ze składników naturalnych. Gwarantuje to ich bezpieczeństwo. Przed wprowadzeniem na rynek tabletki zostały poddane testom laboratoryjnym przez polskie i międzynarodowe organy kontrolne i renomowane instytucje, które wykazały ich 100% bezpieczeństwo – Sprawdź opinie i efekty stosowania stronie producenta.

#3 Metadrol

Ocena ekspertów: 4.5

Tajemnica odżywki tkwi w jej unikalnym składzie, dzięki któremu preparat ma znaczące działanie anaboliczne przy jednoczesnym nie blokowaniu działania hormonów. Pozwala to na zbudowanie masy mięśniowej, redukcje tkanki tłuszczowej przy wzroście siły i wydolności. Unikalna formuła HGRX-3 [2-Hydryxy-3-Methox OH2] silnie działa pozostając jednocześnie w pełnej harmonii z chemią naszego organizmu. Efekty to zwiększenie masy mięśniowe a więc szybsze i większe przyrosty a co za tym idzie pełniejsze mięśnie. Jednocześnie mięśnie są elastyczne, co często nie jest możliwe przy innych odżywkach powodujących sztywność oraz lepiej zdefiniowane. Lepszą rzeźbę dodatkowo podkreśla znaczna redukcja tkanki tłuszczowej dzięki jej szybszemu spalaniu. Dodatkowo wzrasta siła mięśni a więc ogólna wydolność i wytrzymałość treningowa co pozwala na osiąganie jeszcze lepszych rezultatów. Sprawdź teraz Aktualne Promocje na Metadrol.

Poza badaniami laboratoryjnymi skuteczność Metadrolu potwierdzono w wynikach sportowców różnych dyscyplin. Ci, którzy wspomagali swój plan treningowy i dietetyczny Metadrolem osiągali znacznie lepsze wyniki we wszystkich parametrach. Podsumowując – decyzja o włączeniu Metadrolu w Twój plan treningowy i dietetyczny to zdecydowany krok w kierunku osiągnięć o jakich nawet nie marzyłeś. Przede wszystkim uzyskasz bardzo szybki, nie osiągalny dla suplementacji innymi odżywkami przyrost masy mięśniowej. Opis Metadrol’u i jego składu znajdziecie tutaj.

Preparat wskazany jest dla kobiet i mężczyzn. Jakie efekty? Producent przeprowadzał akcję promocyjną razem z pacjentami – Sprawdź opinie i efekty stosowania stronie producenta.

#4 Kimera

Ocena ekspertów: 4.0

W składzie Kimery znajdują się substancje, które mają silne właściwości termogeniczne. Naturalne ekstrakty bardzo szybko przedostają się do krwi, z którą błyskawicznie dostają się do nadnerczy i nerek. Dzięki nim nadnercza blokują produkcję adenozyny, a uwalniają noradrenalinę. To właśnie ten hormon odpowiada za zwiększenie zużycia kwasów tłuszczowych i tłuszczów jako energii podczas wysiłku. Uwolniona energia poprawia wydolność organizmu. Wzrasta nasza siła i wytrzymałość, a co za tym idzie efektywność treningu się zwiększa. Dwie wyjątkowe formuły zawarte w preparacie Kimera: Proprietary Kimera Complex oraz Thermoagen pomagają pozbyć się tłuszczu trzewiowego, poprawiają przyswajanie białka co wspiera budowę mięśni oraz przyspieszają metabolizm o 37 procent. Sprawdź teraz Aktualne Promocje na Kimera.

Przyspiesza proces utleniania tłuszczów dzięki czemu możemy podczas treningu spalić nawet 300 kalorii więcej niż zazwyczaj. To automatycznie przekłada się na efekty treningów. Preparat jest bezpieczny i w pełni naturalny dlatego też może być używany przez każdego, także osoby, które muszą poddawać się kontroli antydopingowej. Szczegółowy opis Kimera i jego składu znajdziecie tutaj.

Przyjmować od 1 do 3 kapsułek dziennie w zależności od potrzeb. Pierwszą kapsułkę spożyć przed śniadaniem, kolejne w odstępie 4-5 godzin po sobie. Popijać dużą ilością wody. Nie przekraczać dawki 3 kapsułek na dzień. 1 opakowanie zawiera 60 kapsułek – Sprawdź opinie i efekty stosowania stronie producenta.

#5 Mass Extreme

Ocena ekspertów: 4.0

Mass Extreme to nie jest kolejna odżywka tylko wyspecjalizowany suplement diety, który pomoże Ci zbudować suchą masę mięśniową. Jego skuteczność jest niezwykle wysoko i może dochodzić do 96 procent. O tyle może zwiększyć się Twoja masa mięśniowa dzięki stosowaniu Mass Extreme. Działanie preparatu zostało potwierdzone na uniwersytecie Tampa na Florydzie. Jest polecany przez wielu trenerów i zawodników. Jednocześnie jest środkiem legalnym i w pełni bezpiecznym. Mogą go używać także osoby, które z uwagi na zawody muszą poddawać się testom antydopingowym. Sprawdź teraz Aktualne Promocje na Mass Extreme.

Mass Extreme swoje silne działanie zawdzięcza unikalnemu składowi. Zawiera ekstrakt Fenugreek odpowiedzialny za syntezę glikogenu w mięśniach, co pozwala na gromadzenie się dodatkowych komórek zwiększających objętość mięśni. Zawiera ponadto kwas 4- amino butanowy (GABA), którego głównym działaniem jest stymulacja podniesienia poziomu naturalnego hormony wzrostu, ponadto dodaje energii poprzez czerpanie jej bezpośrednio ze spalania tłuszczu. To nie wszytsko, pełny skład znajdziecie tutaj: Szczegółowy opis Mass Extreme i jego składu znajdziecie tutaj.

Producent zaleca przyjmowanie 2 kapsułek dwa razy dziennie, najlepiej 30 minut przed posiłkiem, popijając szklanką wody. Ci ciekawe, producent objął produkt 90 dniową gwarancją w przypadku niezadowolenia – Sprawdź szczególy, opinie i efekty stosowania stronie producenta.

Efektywne spalanie tłuszczy czyli jak spalić tłuszcz z brzucha

Warunkiem posiadania atrakcyjnej sylwetki jest brak zbędnego tłuszczu, zwłaszcza w okolicach brzucha i ud. Zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej jest nie tylko nieestetyczna ale prowadzić może do otyłości, która jest przyczyną bardzo wielu schorzeń i chorób metabolicznych. Efektem gromadzenia zbyt dużej ilości tłuszczu jest nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, choroby narządów ruchu i układu krążenia. Proces który odpowiada za to jak spalić tkankę tłuszczową nosi nazwę lipolizy. W jego wyniku powstają kwasy tłuszczowe i glicerol, które następnie zostają uwolnione do krwi z której przedostają się do tkanek, stając się źródłem energii. Spalanie tkanki tłuszczowej z brzucha można przyśpieszyć stosując odpowiednie ćwiczenia, odżywki, suplementy bądź produkty uznawane za naturalny spalacz tłuszczu. W pierwszym wypadku bazujemy na dostarczeniu do organizmu większej ilości tlenu niż jest to potrzebne do normalnego funkcjonowania. Jeśli proces ten trwa dłużej niż trzydzieści minut to organizm zaczyna sięgać po zapasowe źródło energii jakim jest tłuszcz inicjując jego spalanie. Naturalne spalacze działają pobudzając nasz metabolizm, hamując łaknienie lub podnosząc temperaturę organizmu przez co uruchamia się szybkie spalanie tłuszczu. Występują w produktach spożywczych takich kawa, pieprz cayenne, kurkuma, ocet jabłkowy czy cynamon. Najefektowniejsze i najszybsze są natomiast odżywki na spalanie tłuszczu.

Najlepszy spalacz tłuszczu czyli jak przyśpieszyć spalanie tkanki tłuszczowej

Każda osoba odwiedzająca siłownie, bądź chcąca na poważnie zająć się kształtowaniem swojego ciała prędzej czy później dowie się co oznacza termin spalanie tłuszczu. Suplementy dostępne na rynku pomogą nam przyśpieszyć skuteczną redukcje tkanki tłuszczowej, a o ich skuteczności niech świadczy to, że z roku na roku ich sprzedaż zwiększa się prawie dwukrotnie. Najmocniejszy spalacz tłuszczu to taki produkt w którym związki chemiczne, substancje aktywne i stymulanty zostały dobrane w taki sposób aby powodować synergię między nimi. Ich działanie polega w większości wypadków na tym, że zawarta w nich kofeina, synefryna czy efedryna powodują szybki wzrost temperatury ciała co z kolei uruchamia proces spalania tłuszczu. Rozpad tkanek powoduje, że organizm dostaję dużą dawkę energii, co z kolei sprawia, że jesteśmy pobudzeni i gotowi do aktywności fizycznej. Zwiększa się wytrzymałość organizmu, jego wydolność, przyśpiesza proces przemiany materii, a maleje poczucie zmęczenia. Dzięki temu nie tylko tracimy zbędne kilogramy ale przygotowujemy nasz organizm do ćwiczeń dzięki którym możemy popracować nad zwiększeniem masy mięśniowej.

Booster testosteronu czyli testosteron w tabletkach na budowanie masy

Wytężony wysiłek fizyczny na siłowni i tony przerzucanych ciężarów nie są gwarancją iż automatycznie nastąpi szybki przyrost masy. Każdy organizm ma bowiem swoje ograniczenia i efekty pracy jaką wkładamy w budowanie mięśni mogą okazać się niezadowalające. W takim wypadku warto zastosować odżywki na przyrost masy lub tabletki na masę, które wspomogą nas w budowaniu masy mięśniowej. Produkty tego typu możemy nabyć w specjalistycznych sklepach, bądź za pośrednictwem sprzedaży internetowej. Pamiętać jednak trzeba, że odżywki na mięśnie powinny być dostosowane do naszych potrzeb i zapewniać dostawę tych składników, których brakuje w naszym organizmie. Dlatego zanim dokonamy zakupu suplementu zasięgnijmy porady specjalisty, ułóżmy szczegółową profesjonalną dietę, a przynajmniej przeczytajmy opinie na temat danego produktu i charakterystykę jego działania. Ogólnie odżywki na siłę podzielić można na kilka podstawowych kategorii. Najbardziej popularne z nich są odżywki białkowe, które uzupełniają deficyt tego składnika w naszym organizmie w formule możliwie najlepiej przyswajalnej. Stosuje się je bezpośrednio po treningu, dzięki czemu dostarczone proteiny zapobiegają katabolizmowi i wspomagają regeneracje mięśni. Oprócz tego mamy do dyspozycji kreatynę, która odpowiada za zwiększenie masy mięśniowej, beta – alaninę jako odżywkę oraz suplementy podnoszące testosteron. Tabletki tego typu stosuje się w przy rozbudowie atletycznej sylwetki i przyroście siły wówczas, gdy w naszym organizmie wykryty zostanie niski poziom testosteronu. Kiedy bowiem poziom testosteronu spada poniżej 2,3ng/ml w organizmie mężczyzny zaczynają występować dysfunkcje seksualne, pojawia się rozdrażnienie, senność i przewlekłe zmęczenie fizyczne, a w skrajnych przypadkach impotencja. Brak testosteronu to także ryzyko nadmiernego magazynowania tkanki tłuszczowej i utrata masy mięśniowej. Dlatego dla osób odwiedzających siłownie i zainteresowanych w kształtowaniu sylwetki tak ważna jest odpowiedź na pytanie jak podwyższyć testosteron.

Preparaty znajdujące tu zastosowanie w wielu przypadkach zawierają saponiny steroidowe, których zadaniem jest stymulowanie przysadki mózgowej celem zwiększenia produkcji hormonu odpowiedzialnego za zwiększenie syntezy testosteronu. W wyniku ich działania we krwi pojawia się w pewnym sensie niezagospodarowany testosteron, który ma bardzo mocne działanie anaboliczne. Dodatkowo produkty tego rodzaju pobudzają produkcję czerwonych krwinek, obniżają poziom estrogenu, zwiększają wchłanianie substancji odżywczych i pobudzają syntezę białek. Efektem ich działania jest nie tylko zwiększenie poziomu testosteronu ale możliwość budowania masy mięśniowej. Wysoki poziom testosteronu wiążę się bowiem z szybszym rozwojem mięśni, powoduje że organizm posiada ogromną ilość energii, a także zagęszczenie struktury kośćca.

Paweł
Cześć, dzięki, że przeczytałeś artykuł - jestem fanem zdrowego odżywania i ćwiczeń. Dbam o swoje ciało w każdym aspekcie i zapraszam Cię do przeczytania wszystkich artykułów. Z moimi poradami będziesz dobrze wyglądał i super się czuł.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu, podobał się?
Aktualna ocena to 0,00 / 5 , a głosowało na niego: 0
Będzie super, jeśli zostawisz nam mały feedback w postaci oceny: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Cię zainteresować:

Wpisz czego szukasz i naciśnij enter. Naciśnij ESC aby wyjść.

Do góry