Somatodrol Tabletki - Legalny Hormon Wzrostu, Bezpieczny Testosteron i Piękna Muskulatura - Portal Dla Akywnych - www.steroid.pl

Somatodrol Tabletki – Legalny Hormon Wzrostu, Bezpieczny Testosteron i Piękna Muskulatura

Problemem wielu sportowców amatorów czy profesjonalistów jest to, że muszą używać wielu preparatów. Oddzielnie proponowane są odżywki na masę, inne preparaty to odżywki na rzeźbę. Tymczasem można stosować jeden, uniwersalny preparat, który tak wspiera działanie naszego organizmu, że spełnia obie te funkcje. Somatodrol zawiera bowiem składniki, które są efektywnymi prekursorami testosteronu i hormonu wzrostu.

Przeczytaj opinie osób stosujących Somatodrol na blogu producenta – www.somatodrol.pl/blog/

Suplementacja tym uniwersalnym preparatem pozwala zwiększyć poziom testosteronu o 30 %. Co niezmiernie ważne, szczególnie dla sportowców zawodowych, którzy są poddawani testom antydopingowym to w pełni dozwolone, naturalne substancje. Odżywki na masę czy też odżywki na rzeźbę są często kłopotliwe w użyciu. To zwykle forma proszku, który należy rozrobić z wodą lub innym płynem, często o trudnym do zaakceptowania smaku i zapachu. Somatodrol jest w formie gotowych do połknięcia wygodnych kapsułek i jego regularne stosowanie nie nastręcza najmniejszych problemów. Należy podkreślić, że od pewnego poziomu oczekiwań suplementacja na masę jest konieczna. Nie jesteśmy w stanie tak zbilansować diety pod kątem składu i kaloryczności, by bez wspomagania zbudować naprawdę duże i silne mięśnie. Jednak kiedy szukamy odpowiedniej odżywki dla sportowców powinniśmy przede wszystkim kłaść nacisk na bezpieczeństwo jej stosowania.

Suplementy na masę, suplementy na rzeźbę – teraz nie musisz wybierać

Każdy kto trenuje sporty siłowe i kulturystykę niezależnie czy jest amatorem czy profesjonalnym sportowcem wie doskonale jak trudno buduje się beztłuszczową masę mięśniową. W fazie budowania masy ryzykiem jest wyhodowanie przy okazji zbyt dużej ilości zapasowego tłuszczu. Z kolei w fazie redukcji musimy uważać, by wraz ze zbędnymi kilogramami nie tracić bezcennej masy mięśniowej. Kulturyści i trenujący sporty wytrzymałościowe wiedzą także, że w tych dwóch procesach najważniejsze są dwa hormony – ludzki hormon wzrostu (HGH) oraz męski testosteron. Są to jednak substancje nielegalne, syntetyczne – podawane w iniekcjach są uważane za doping. Nie znaczy to jednak, że musimy rezygnować z pozytywnego efektu jaki wywierają one na budowę masy mięśniowej oraz siły i wytrzymałości mięśni. Możemy bowiem korzystać substancji, które wspierają nasz organizm w produkcji naturalnego hormonu wzrostu i testosteronu.

Somatodrol Skład – Testosteron i hormon wzrostu w tabletkach

Syntetyczny testosteron i hormon wzrostu są w nadmiarze szkodliwe dla organizmu. Dlatego idealna suplementacja tych składników nie pozwala na przekroczenie bezpiecznej granicy – bo po prostu wspiera produkcję tych hormonów w sposób naturalny przez nasz organizm. Jeśli więc zastanawiasz się jak zwiększyć testosteron, który efektywnie wspomaga procesy anaboliczne musisz wybrać odpowiednie tabletki na masę. W skład Somatodrolu wchodzą aminokwasy, które wspierają organizm w produkcji naturalnego testosteronu oraz HGH. Dokładnie jest to beta-alanina i arginina w odpowiednich proporcjach w unikalnej formule GRTH Factor. Formuła ta wspiera więc budowę masy mięśniowej. Ponadto pośrednio znacznie poprawia efektywność treningu. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że przyspiesza potreningową regenerację. Ponadto wzrost wytrzymałości i siły mięśni pozwala na poprawę wyniku kolejnych treningów poprzez możliwość ich zintensyfikowania lub wydłużenia. Dlatego też Somatodrol zasadniczo dedykowany kulturystom oraz osobom trenującym sporty siłowe może być także polecany wszystkim, którzy uprawiają sporty wytrzymałościowe. Efekty jakie można osiągnąć podczas suplementacji zależą oczywiście od indywidualnych predyspozycji oraz cyklu treningowego danej osoby. Generalnie można stwierdzić, że stosując Somatodrol skracasz o połowę czas w jakim możesz zauważyć efekty ćwiczeń. Testy przed wprowadzeniem suplementu na rynek wykazały wzrosty czystej masy mięśniowej od 8 do 14 kilogramów w ciągu 3 miesięcy stosowania. A to efekty o jakich marzą zarówno zawodowi kulturyści jak i sportowcy – amatorzy. Formuła GRTH Factor podwyższa poziom testosteronu o 30% a hormonu wzrostu o 26%. Ponadto ma właściwości hamujące somatostatyne, która blokuje produkcję hormonu wzrostu. Nie tylko zwiększa zdolności organizmu do regeneracji ale także niweluje zmęczenie, zwiększa wydalanie amoniaku. W składzie Somatodrolu są także dodatkowe składniki jak guarana, witamina B12 czy też pieprz cayenne. Wpływają na wzrost energii, poprawę samopoczucia i wspierają utratę wagi.

Somatodrol, rekomendacja mistrza

Najlepszą zachętą do stosowania suplementu na masę Somatodrol może być rekomendacja Krzysztofa Piekarza, złotego medalisty debiutów 2014 PZKFiTS w kategorii 90+. Miał on możliwość przetestowania preparatu zanim trafił on na rynek. Jak sam podkreśla, chociaż liczył się przed startem z ciężką pracą i odpowiednią dietą to zdawał sobie sprawę, że potrzebuje dodatkowego wsparcia. Dlatego bez wahania zgodził się przetestować preparat, szybko zauważył różnicę w efektywności prowadzonych treningów, a ostatecznie z pomocą Somatodrolu został mistrzem mistrzów.

Somatodrol Gdzie Kupić? Allegro, Apteka, Ceneo, Producent – Gdzie Najlepsza Cena ?

Najlepiej i najpewniej produkt Somatodrol kupić na stronie producenta – somatodrol.pl . Można go znaleźć w aptekach bez recepty ale cena nie będzie tak korzystna jak w internecie. Odradzamy również zakup poprzez serwisy typu Allegro i Ceneo ponieważ zdarzały się próby sprzedaży podróbek czyli produktów nie oryginalnych.

Paweł
Cześć, dzięki, że przeczytałeś artykuł - jestem fanem zdrowego odżywania i ćwiczeń. Dbam o swoje ciało w każdym aspekcie i zapraszam Cię do przeczytania wszystkich artykułów. Z moimi poradami będziesz dobrze wyglądał i super się czuł.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu, podobał się?
Aktualna ocena to 0,00 / 5 , a głosowało na niego: 0
Będzie super, jeśli zostawisz nam mały feedback w postaci oceny: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Cię zainteresować:

Wpisz czego szukasz i naciśnij enter. Naciśnij ESC aby wyjść.

Do góry