Omnadren

Omnadren to mieszanka czterech estrów testosteronu. Estry te działają androgennie i są zawieszone w roztworze olejowym. Jest to bardzo popularny w Polsce środek anaboliczny ze względu na niską cenę i szeroką dostępność. Omnadren powoduje jednak sporą retencję wody przez co osoby go zażywające nie mają dobrej rzeźby ponieważ ich mięśnie są zalane. Ponadto omnadren powoduje wzrost stężenia estrogenu czego skutkiem może być pojawienie się ginekomastii. Osoby, które są szczególnie podatne na estrogen koniecznie powinny zaopatrzyć się w środki, które pomogą zachować odpowiednie stężenie tego hormonu w organizmie.

Omnadren jest sterydem pochodzącym od testosteronu więc nie należy się dziwić, że podczas jego zażywania mogą pojawić się takie objawy jak: trądzik, pojawienie się owłosienia w miejscach, w których do tej pory go nie było, przetłuszczenie skóry oraz wzrost agresji. Gdy chcesz tego wszystkiego uniknąć sięgnij po Probolan 50. Jest to całkowicie bezpieczny środek, który daje niesamowite efekty w przyrostach masy i siły.

Omnadren jest sterydem ,którego stężenie pozostaje w organizmie dosyć długi czas po zaprzestaniu jego brania. Efekty pojawiają się bardzo szybko, zarówno pod względem wzrostu masy jak i siły. Jako, że pojawia się wspomniana już retencja wody omnadren najlepszy jest do kuracji, które mają powodować wzrost masy. Dla lepszego działania wiele osób łączy go z innymi sterydami na przykład z deca-durabolinem. Z kolei osoby, którym bardziej zależy na sile łączą omnadren z Dianabolem. Takie połączenia pozwalają uzyskać świetne efekty w jeszcze krótszym czasie jednak należy liczyć się ze skutkami takiego działania. Nadmierna ilość przyrostu masy w krótkim czasie może powodować szok dla organizmu a zwłaszcza dla układu krwionośnego i hormonalnego.

Omnadren bardzo silnie działa na zastrzymanie produkcji naturalnego testosteronu dlatego po kuracji zaleca się przeprowadzenie odblokowania.

omnadren